چرا فاینکس

فاینکس لذت یک معامله امن ،سریع و بی سابقه.

ملکیت فاینکس برای کاربرانش می باشد.
ما می دانیم که کسب و کارهای بدون مشتری نابودی را فرامی خوانند. فاینکس نیز بدون کاربرانش هیچ ارزشی ندارد.

اما فاینکس چیست ؟
فاینکس یک بازار خرید و فروش بدون واسطه ارز های دیجیتال است، اما این به چه معناست؟

برای مثال فردی می خواهد اتومبیل خودرا به فروش برساند، ساده ترین کار این است که اتومبیل خود را با مبلغ کمتری به یک نمایشگاه اتومبیل بفروشد او می توانست از سایت های آگهی نیز بدون واسطه اتومبیل خود را بفروش برساند،اما چطور به خریدار اعتماد کند؟

در بازار ارز های دیجیتال نیز همین رابطه صدق می کند. برای خرید و فروش بیت کوین و ارز های دیجیتال شما باید یک وب سایتی را برای این کار انتخاب کنید،در ایران هنوز صرافی های ارز دیجیتال قانون گذاری نشده است و شما به ناچار باید به یکی از آن ها و به صورت یکطرفه اعتماد کنید، او از شما مدارک احراز هویت می خواهد و شما نمی دانید که آیا امکان جعل مدرک هویتی شما و یا افشا ی آن وجود دارد یا خیر، در مرحله بعد (برای خرید بیت کوین )از شما می خواهد که شما ابتدا مبلغ را واریز نمایید در اینجا شما باز هم باید به صورت یک طرفه به او اعتماد نمایید و حتی امکان دزدی از شما نیز وجود دارد( در این مورد در بسیاری از سایت های فروش ارز دیجیتال دیده شده که سایت از شما می خواهد مبلغ خریدتان را در چند حساب با اسامی مختلف واریز نمایید و در قسمت “بابت” حتما بنویسید بابت بدهی که امکان پولشویی و دردسر های قانونی برای شما وجود دارد)

برای فروش نیز از شما درخواست می کند که ابتدا شما بیت کوین یا رمز ارز خود را ارسال نمایید و با توجه به بی نام بودن ارز های دیجیتال امکان دزدی و کلاهبرداری بسیار وجود دارد چون به دلیل نبود روال قانونی شما نمی توانید از او شکایت نمایید.

حال فاینکس سیستمی امن را راه انداری کرده است.

خریدار و فروشنده با ثبت نام در فاینکس و طی کردن مراحل احراز هویت اقدام به باز کردن حساب کاربری می نمایند.
فروشنده بیت کوین با درج “سفارش فروش بیت کوین” یا ارز های دیجیتال دیگر آگهی خود را ثبت می نماید و منتظر می ماند که یک خریدار آن را انتخاب نماید.
خریدار نیز با دیدن آگهی آن را انتخاب می نماید مبلغ ریالی آن را در فاینکس پرداخت می نماید .

حال فروشنده مبلغ بیت کوین را انتقال می دهد و شماره رسید دیجیتال خود را در قسمت مربوطه ثبت می نماید، خریدار پس از دریافت رمز ارز تاییدیه دریافت را انتخاب و مبلغ ریالی از محل بلوکه شده پرداخت امن فاینکس برای فروشنده واریز می شود.

با این کار اگر خریدار یا فروشنده هر کدام تراکنش را انجام ندهد فاینکس هیچ انتقالی را انجام نمی دهد و در صورتی که خریدار از کارت های سرقتی خرید را انجام داده باشد یا منبع پول های واریز از راه های غیر مجاز(پولشویی) به دست آمده باشد تیم حقوقی فاینکس آن را رفع و هیچ ضرری به فروشنده نخواهد رسید.

  • سرعت در معاملات
  • اعتماد دوطرفه
  • خدمات ویژه برای صرافی های سنتی
  • کارمزد صفر برای فروشنده

در هر ساعت از شبانه روز و از هر جای دنیا می توانید در فاینکس بیت کوین خرید وفروش نمایید

همین حالا شروع کنید

در فاینکس چطور بیت کوین خرید و فروش کنیم ؟

از ثبت نام تا تسویه حساب در کنار شما هستیم


ثبت نام و احراز هویت
 
گام اول
گام دوم
شارژ اعتباری ریالی

پیدا کردن بهترین فروشنده
گام سوم
گام چهارم
انجام تراکنش

ثبت امتیاز برای فروشنده و تسویه حساب
گام پنجم